We are a leading Manufacturer of pulverizer, heavy duty jaw crusher, ms jaw crusher, coconut shell jaw crusher and municipal jaw crusher from Navi Mumbai, India.
₹ 350000 / Piece Get Latest Price
₹ 1200000 / Piece Get Latest Price
| Material | MS, SS, etc |
| Automation Grade | Automatic |
| Capacity | 250-300 Kg/hr |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Brand | Yagnm |
| Voltage | 220-240 V |
| Usage/Application | Industrial |
₹ 380000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Industrial |
| Type Of Crushing Machines | Jaw Crusher |
| Capacity | 250-300 Kg/hr |
| Brand | Yagnm |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
₹ 150000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Crushing Coconut Shell |
| Brand | Yagnm |
| Material | MS, SS, etc |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Motor Power | 5 HP |
₹ 900000 / Piece Get Latest Price
| Type Of Crushing Machines | Jaw Crusher |
| Capacity | 150-200 Kg/hr |
| Brand | Yagnm |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Material: | MS, SS, etc |
| Brand | Yagnm |
Mr. Suyash Kalaskar (Managing Director)
Yagnm Industries Private Limited
Plot No B-40, Yagnam Pulverizer Pvt Ltd, TTC Midc -Digha
Airoli, Navi Mumbai - 400708, Thane, Maharashtra, India